Strony internetowe dla firm ze Szczecina i okolic

Tworzymy strony internetowe, potem je reklamujemy. 

Marketing, Kampanie Google Ads, Pozycjonowanie to nasza pasja !

Tworzymy nowoczesne strony internetowe

Nowoczesne strony internetowe, które nie tylko wyglądają, ale także pozyskują nowych klientów. W połączeniu z usługami reklamy oraz marketingu jakie świadczymy. Twoja strona internetowa powinna na Ciebie zarabiać a my jesteśmy w stanie to zaoferować.

tworzenie-stron-internetowych
tworzenie-www

Strony internetowe – Szczecin

Tworzymy strony internetowe w Szczecinie nie tylko dla klientów z naszego rodzimego miasta ale również z całej polski. Strony WWW są dopasowane zarówne do komputerów stacjonarnych, jak również są w pełni repsonsywane, czyli dostosowane do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu tworzenia stron internetowych oraz marketingu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom nie tylko strony wyglądające nowocześnie, ale także pomożemy w pozyskaniu nowych klientów.

 

projektowanie-www

Postaw na skuteczność i doświadczenie

– Indywidualne podejście

– 3 miesięczna gwarancja

– Bezpłatna wycena

– Wsparcie posprzedażowe

 

Projektowanie i Tworzenie Stron internetowych – Szczecin

Strona internetowa, to wizytówka każdej firmy. W obecnych czasach nowoczesny wygląda strony WWW to tzw. “must have” każdej firmy, która jest zainteresowana pozyskiwaniem klientów przez internet. W agencji ExpertAds, dbamy o to aby projekty stron internetowych były w pełni bezpieczne dla odwiedzających użytkowników, korzystając zabezpieczeń protokołów “https”. Wpływa to pozytywnie na odbiór przez użytkownika który wejdzie w interakcje z naszą stroną www. Projekty stron internetowych które przygotowujemy są również w pełni kompatybline z urządzeniami mobilnymi oraz tabletami, bądź komputerami. Jest to dość istotny element prawidłowego przygotowania projektu, ponieważ już ponad 60% ruchu użytkowników na świecie, korzysta z internetu w swoich telefonach komórkowych. Projekty naszych stron posiadają również system CMS do zarządzania treścią, dzięki czemu klient może sprobować sam, zmieniać treść na stronie. Jednak nie polecamy tego wszystkim naszym klientom, ponieważ bez znajomości panelu interfejsu, można poprostu coś “namieszać” i nasza strona internetowa nie będzie widoczna dla naszych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świadczymy, usługi opieki nad stroną internetową, klient może wykupić u nas usługę “administrowania”. Polega ona na cyklicznym miesięcznym aktualizowaniu zabezpieczeń witryny oraz dbaniu o prawidłowe jej działanie w środowisku internetowym. W stronach oferowanych przez naszą firmę, wprowadzamy również, rozwiązania formularza kontaktowego, do szybkiego kontaktu potencjalnego klienta z nami. Nie musi on logować się na swoją skrzynkę, tylko wypełnia na naszej stronie internetowej formularz podając swój adres e-mail, lub nr kontaktowy. Jest to bardzo wygodna forma kontaktu, jeśli klient korzysta z telefonu komórkowego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – Expert Ads strony internetowe Szczecin

tworzenie-www

Strona internetowa ONE PAGE czy Multi-Page?

Witryna WWW One-Page jest dedykowana dla małych firm. Wykonywana jest jako jedna strona z umieszczonymi kilkoma najważniejszymi sekcjami tj. opis firmy, oferty, usług, cennika, oraz kontaktu. Użytkownicy bardzo sobie chwalą takie strony, ponieważ są minimalistyczne i posiadają informacje o firmie w pigułce.

Strona Multi-Page – to klasyczna witryna internetowa, rozbudowana na kilka podstron. Z reguły są to obszerne informacje o firmie, jej usługach czy produktach, a także jeśli jest to możliwe przekazania cennika oraz podstrony z formularzem do kontaktu oraz mapą dojazdu. Dzięki wykorzystaniu podstron na witrynie, możemy umieść dużo więcej informacji, dla potencjalnego klienta który odwiedzi naszą stronę internetową.